На Львівщині відкрили меморіальну дошку загиблому прикордоннику Ігорю Веснію

http://leopolis.news/post/101823/na-lvivshchyni-vidkryly-memorialnu-doshku-zagyblomu-prykordonnyku-igoryu-vesniyu

29/02/2024

Її встановили на фасаді Боянецької гімназії де навчався прикордонник, повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України. 

Вшанувати пам'ять військового прийшли його рідні, побратими, друзі, представники влади, духовенства та жителі громади. 

Відкрила меморіальну дошку донька загиблого Героя  - Марта, а дружина Галина подякувала усім, хто долучився до заходу та згадала чоловіка теплими словами: «Він був справжнім патріотом, завжди вірив у нашу країну та її краще майбутнє, тож ніколи не сумнівався, що буде її захищати. З перших днів повномасштабного вторгнення мій чоловік не знаходив собі місця і знав, що повинен йти захищати свою країну, бо це його обов’язок». 

Після зворушливих промов отці освятили пам'ятну дошку, а учасники заходу схилили голови перед світлою пам’яттю прикордонника та усіх, хто поклав своє життя за Україну, вшанувавши їх хвилиною мовчання. Опісля відслужили панахиду на могилі Захисника. 

Ігор Весній загинув 16 квітня 2022 року у важких боях з ворогом поблизу населеного пункту Нове, що на Донеччині. Прикордонник з перших днів вторгнення виконував бойові завдання у складі відділення інспекторів прикордонної служби «Станиця Луганська» Луганського прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.  

Указом Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, старшого солдата Ігоря Веснія нагороджено орденом За мужність ІІІ ступеня (посмертно).

Leopolis.news