П’ятьох загиблих воїнів з Яворівщини нагородили орденами «За мужність» ІІІ ступеня

http://leopolis.news/post/101829/pyatoh-zagyblyh-voniv-z-yavorivshchyny-nagorodyly-ordenamy-za-mujnist-iii-stupenya

29/02/2024

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

Указом Президента України «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня Героїв України:

Кузнєцов Микита Васильович у березні 2022 року приєднався до лав територіальної оборони і мужньо захищав Україні від загарбників на східному напрямку. Був стрільцем. Микита загинув 12 травня 2023 року під час артилерійського-мінометного обстрілу по позиціях українських військових в Харківській області.

Палчинський Михайло Ярославович проходив службу у складі 66 роти окремого батальйону 103 бригади. Загинув 26 квітня 2023 року при обороні Табаївки, Куп’янського району, Харківської області внаслідок прямого мінометного обстрілу зі сторони російських військ

Заїчек Володимир Миколайович з перших днів повномасштабного вторгнення добровільно пішов на захист своєї країни. Загинув Володимир 12 травня 2023 року у бою в районі н.п. Крохмальне, Харківської області від мінометного обстрілу.

Радченко Володимир Андрійович служити у 28 окремій механізованій бригаді  ім. Лицарів Зимового Походу. Боронив від окупантів Мар’їнку та Херсонщину. У квітні 2022 року близькі втратили зв’язок з сином та сподівались, що він у полоні. Проте у серпні 2023 року рідним привезли тіло 25-річного захисника.                                         

Кондратюк Олександр Володимирович командир зенітного артилерійського взводу зенітної ракетно-артилерійської батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону, військовослужбовець військової служби за контрактом, штаб-сержант. Загинув захисник 23 жовтня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі виконання завдань за призначенням в ході ведення бойових дій в районі н. п. Красногорівка, Донецької області.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news