logo
21/04
20/04
19/04
2 ...

БЕБ запобігло розтраті майже 17 млн грн на очищення озера у Сокільниках

29-02-2024 16:20268

БЕБ запобігло розтраті майже 17 млн грн на очищення озера у Сокільниках
Фото: БЕБ

Аналітики Територіального управління БЕБ у Львівській області упередили неефективне використання 16,8 млн грн з місцевого бюджету.

Про це йдеться у повідомленні ТУ БЕБ. 

Зокрема, один з органів місцевого самоврядування мав намір витратити 18,5 млн грн бюджетних коштів на покращення стану водоймища. 

Однак під час дослідження тендерної пропозиції єдиного учасника аналітики БЕБ виявили невідповідність переможця кваліфікаційним критеріям встановленим замовником.  

Зокрема, учасник не підтвердив досвід виконання аналогічних робіт, що є безумовною підставою для відхилення тендерної пропозиції. 

У листі-рекомендації, що був скерований  керівнику органу місцевого самоврядування, співробітники БЕБ також наголосили на неприпустимості проведення некритичних витрат в умовах воєнного стану. 

Інформацію про виявлені порушення законодавства під час публічної закупівлі було направлено до Західного офісу Держаудитслужби для врахування при проведенні моніторингу закупівлі. 

Як зазначається, завдяки роботі аналітиків Бюро договір про виконання робіт на водоймищі було розірвано. Вартість вже виконаних та частково оплачених робіт склала 1,7 млн грн. Таким чином 16,8 млн грн було збережено у місцевому бюджеті.

У повідомленні не уточнюють орган місцевого самоврядування, але саме таку суму (18,5 млн грн) на покращення озера планувала витратити Сокільницька сільська рада. Крім того, на самому фото від БЕБ зображене саме озеро в Сокільниках. 

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news