logo
21/04
20/04
19/04
2 ...

«ДрукАрмія»: оголошено збір коштів на 3D-принтери для друку запчастин для дронів та техніки

29-02-2024 17:03403

«ДрукАрмія»: оголошено збір коштів на 3D-принтери для друку запчастин для дронів та техніки

У Львові оголосили збір коштів на 4 3D принтери для друку запчастин для дронів та техніки для хлопців із ЗСУ у рамках проєкту «ДрукАрмія».

Збір оголосили львівські айтівці, які уже друкують необхідні деталі на 3D-принтерах, але хочуть наростити потужності. 

«Сьогодні в нашій країні кожен може долучитися до наближення перемоги.

Конкретно ми – друкуємо щодня необхідні деталі на 3D-принтерах в рамках проекту «ДрукАрмія» і відправляємо по всіх частинах, де це потрібно. Необхідність в цих деталях дуже велика і всі друкарі в Україні не встигають забезпечувати потреби фронту. Наші можливості теж обмежені, зокрема кількістю принтерів. Тому для подвоєння зусиль нам потрібно ще 4 принтери загальною вартістю 60 000 грн, які 24/7 будуть друкувати “сюрпризи” для ворога. Тому тут потрібна ваша допомога.

Конкретно ви - можете зробити донат, а ми перетворимо в пластиковий “сюрприз”, який впаде на голову окупантам і зменшить їх кількість та збереже життя наших захисників», – розповів Ярослав, який і оголосив збір. 

Банка ТУТ

Ціль: 60 000 грн.

Проєкт «ДрукАрмія» – це спільнота українців яка вже понад рік виготовляє (друкує) все, що може бути корисним для використання воїнами ЗСУ у захисті України від російських загарбників.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news