У межах проєкту «Пташки перемоги» військові отримають ще 100 дронів

http://leopolis.news/post/101840/u-mejah-proektu-ptashky-peremogy-viyskovi-otrymayut-shche-100-droniv

29/02/2024

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

Вкотре партнери та команда благодійного проєкту «Пташки Перемоги» підсилюють бійців безпілотниками. На постійній основі долучаються до зборів представники бізнесу. 

Так, сотню «пташок» закупив фонд KAVA сімʼї Ореста та Христини Кавецьких, збір здійснили за підтримки проєкту «Пташки Перемоги», які долучилися до закупівлі та логістики цих дронів.

«Ми разом з чоловіком займаємось волонтерством з початку повномасштабного вторгнення. Відтак, за багаторазовими зверненнями хлопців зі 103-ї бригади вирішили організувати цей збір, який тривав три тижні. До нього долучались всі, хто могли: як дитячі садочки, школи, косметологічні центри, так і великий бізнес. Ми вдячні кожному, що довірились нам, а також за підтримку і небайдужість, адже в такий спосіб пришвидшуємо нашу перемогу»,-  розповіла засновниця благодійного фонду KAVA Христина Кавецька.

Вартість одного такого FPV-дрона - 15 тис грн, відтак сьогодні передали техніку на суму 1,5 млн грн.

Як розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький до кінця березня в межах ініціативи «Пташки перемоги» планують передати загалом 5 тисяч дронів.

«Сьогодні зі Львівщини на підмогу нашим захисникам на передовій вилетіли ще 100 «пташок». Дякую ініціаторам проекту Ігорю Дулину та Олександрові Тіщенку, які допомогли з придбанням та логістикою. Плануємо, що до кінця березня в межах цієї ініціативи загалом передамо 5 тисяч дронів.

Дякую всім, хто не втомлюється підсилювати наших захисників і захисниць. Завдяки таким людям перемога точно буде»,-  зазначив очільник області.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news