logo
14/04
12/04
11/04
10/04
09/04
08/04
07/04
2 ...

Книжку поезій львівської поетеси Наталії Калиновської презентувала бібліотека Харкова

01-03-2024 12:23417

Книжку поезій львівської поетеси Наталії Калиновської презентувала бібліотека Харкова
Фото: з відкритих джерел

Членкиня Національної спілки письменників України, Української асоціації письменників, НСЖУ, голова Львівського осередку Всеукраїнського об'єднання «Письменники Бойківщини» львівська поетеса Наталія Калиновська дбає, щоб на різних теренах більше людей читали українською, читали українське та пишалося нашим.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

Відтак Наталія Калиновська як авторка двадцяти п’яти поетичних збірок, які відзначені на престижних літературних конкурсах, дружить з багатьма бібліотеками України. Вона активно включилася в акцію «Подаруй книгу бібліотеці». Її видання два томи «Голос війни», «Шануй своє коріння», «Душа дзвенить струною ліри», «Миті одкровення», «Душа лікується тобою» та інші відтепер можуть читати у різних регіонах. 

За словами поетеси Наталії Калиновської, для бібліотеки найкращий подарунок  – книга. «Коли автор ділиться книгою з бібліотекою, а отже з її читачами, – сказала письменниця, – то він своїми думками, почуттями, теплом душі через слово єднається з тими, для кого творить. Тоді бібліотекарі стають пропагандистами того чи іншого письменника». 

Колектив центральної бібліотеки Немишлянського району м. Харкова підготував відео- огляд на збірку віршів Наталії Калиновської «Шануй своє коріння» і написав на сторінці у Фейсбуці: «У книжці розкривається палітра думок авторки про спадкоємність поколінь, про вічні цінності родинного затишку, філософія нетлінного, одвічного материнського почуття, в якому зміст нашого життя, чарівна неповторність взаємин матері і сина. Ці почуття авторка передає у красі римованого слова. У ньому присутня як патріотична, так і філософська лірика, яка кличе нас у світ чистих почуттів, тривог і любові».

Щиру подяку за подаровані книги висловив Наталії Калиновській колектив ЦБ м. Дніпропетровська. «Дорога Наталіє Леонідівно. Ваша поезія глибоко зачіпає серця, кожен вірш сповнений такої щирості та емоційної глибини, що нікого не може залишити байдужим, спонукає до роздумів та осмислення». 

Подарунки зі Львова від Наталії Калиноської з її книгами також отримали бібліотеки м. Києва імені М. Куліша, «Шануй», бібліотеки Централізованої бібліотечної системи Новобаварського району м. Харкова, Волинська обласна бібліотека та інші. Вони дякують та бажають поетесі здоров’я, невичерпного джерела натхнення, душевного тепла і рівноваги, довгоочікуваної перемоги та миру в Україні. 

Підготував Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news