logo
16/04
15/04
12/04
11/04
2 ...

На Львівщині судитимуть чотирьох ділків, які організували на дачі потужну нарколабораторію (ФОТО)

01-03-2024 11:13241

На Львівщині судитимуть чотирьох ділків, які організували на дачі потужну нарколабораторію (ФОТО)
Фото: Львівська обласна прокуратура

Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно трьох учасників організованої групи. Їм інкримінують  незаконне  виробництво та зберігання з метою збуту наркотичних засобів, психотропних речовин, а також прекурсорів в особливо великих розмірах, придбання та зберігання обладнання, призначеного для їх виготовлення, а також організацію або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів та психотропних речовин (ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311, ч. 3 ст. 313,  ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 317 КК України). Також двом із них ще інкримінують незаконне зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів (ч. 1 ст. 263 КК України).

Про це повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Слідством встановлено, що львів’янин  у дачному будинку на території одного із районів Львівщини організував лабораторію, де вироблялись наркотики та психотропи. До «справи» він залучив ще двох своїх знайомих.

Спеціалізувались на виробництві метадону, а також психотропних речовин - PVP, 4-ММС (4-метилметкатинону) та ізомефедрону.

Вони систематично купували прекурсори та інші інгредієнти, необхідне обладнання та інші допоміжні засоби.

Під час обшуків за місцем протиправної діяльності виявлено та вилучено спеціальне обладнання, а також майже 35 кг психотропних речовин - PVP, 4-ММС (4-метилметкатинону) та ізомефедрону та понад 1 кг  наркотичного засобу - метадону. Окрім цього виявлено прекурсори об’ємом майже 39 л ацетону та 28 л соляної кислоти.

Також в ході проведення обшуків за місцем свого проживання обвинувачених виявлено 2 автомати та 157 патронів, які вони незаконно зберігали.

Орієнтовна їх вартість за цінами «чорного ринку» становить майже 90 млн грн.

Наразі обвинувачені знаходяться під вартою.

Досудове розслідування здійснювали слідчі Слідчого управління Головного управління Національної поліції області, за оперативного супроводу Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news