logo
14/04
13/04
2 ...

55 років бібліотекарем у сільській бібліотеці села Соколя пропрацювала Ярослава Саракула

03-03-2024 11:18722

55 років бібліотекарем у сільській бібліотеці села Соколя пропрацювала Ярослава Саракула
Фото: з відкритих джерел

«День подяки» для культосвітнього працівника Ярослави Саракули, яка на ниві просвітницького служіння соколянам пропрацювала 55 років, організували відділ культури і туризму Мостиської міської ради, дирекція  Соколянської ЗЗСО І-ІІІ ст..

Мостиський міський голова Мирослава Пельц вручила надзвичайно талановитій, невтомній та творчій працівниці Відзнаку-Подяку. Привітали її також читачі бібліотеки, громадськість села, а учасники художньої самодіяльності Мостиського міського Народного дому подарували їй віночок українських пісень.

Життєвий шлях Ярослави Саракули – бібліотечна нива, все своє життя вона присвятила єдиній обраній професії. У стінах сільської бібліотеки для дітей, дорослих, старших та у громадському житті щоденно і щедро віддавала всю себе. Дуже фахово в бібліотеці оформлені книжкові полиці, кожен читач знайде тут свою літературу, зможе більше дізнатися про історію рідного краю.

Ярослава Саракула співає в церковному хорі вже понад чверть століття, бере активну участь у громадському житті села.

У 2006 році створила кімнату-музей у Соколянській бібліотеці, де зібрано експонати з краєзнавства рідного села. Тут чудова  виставка дитячих малюнків та виробів з глини, є картини її сина, відомого на Львівщині художника-аматора Володимира Саракули.

«Ваша життєва позиція, відповідальність у праці є прикладом для молодого покоління» – відзначила директор  Соколянської ЗЗСО І-ІІІ ст.. Зеновія Цвігула.

 «Єдине, що хочу – щоб настала довгождана Перемога, щоб усі наші хлопці повернулися додому живі-здорові з війни і будували вільну й незалежну Україну», – сказала Ярослава Саракула. Вона до глибини душі була зворушена таким щирим тематичним заходом.

Підготувала Галина СОРОКА, Leopolis.news