logo
22/06
20/06
19/06
18/06
17/06
2 ...

Козловський подав до суду на Садового: вимагає 30 копійок моральної компенсації

30-10-2019 20:59377

Козловський подав до суду на Садового: вимагає 30 копійок моральної компенсації
Фото: УНІАН

Найбагатший депутат Львівської міської ради від БПП Григорій Козловський подав до суду на мера Львова Андрія Садового.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Козловський у своїй позовній заяві вимагає спростувати інформацію про те, що він часто ображає працівників міської ради, яку Садовий озвучив у своєму відеозверненні ще у червні. Також депутат вимагає у мера 30 копійок моральної компенсації.

Позовну заяву про захист честі, гідності та ділової репутації Григорія Козловського Личаківський районний суд Львова прийняв до розгляду ще 26 вересня. 28 жовтня відбулося перше підготовче засідання у цій справі.

У своїй позовній заяві Григорій Козловський вимагає у Андрія Садового видалити зі своєї сторінки у Facebook відеозвернення, опубліковане 4 червня цього року, та спростувати інформацію про те, що він «неодноразово погрожував працівникам міської ради, особливо часто погрожував жінкам, які працюють у міській раді».

Нагадаємо, що у відеозверненні, про яке йде мова у позовній заяві, мер Львова відреагував на напади псевдоактивістів на чиновників міської ради. Андрій Садовий, серед іншого, публічно попросив правоохоронців перевірити причетність до організації та замовлення нападів на чиновників Григорія Козловського.

«Я прошу правоохоронні органи перевірити причетність до організації і замовлення нападів депутата міської ради від Блоку Петра Порошенка Григорія Козловського, який називає себе співвласником тютюнової фабрики та великої будівельної компанії Avalon. Він неодноразово погрожував працівникам міської ради, особливо часто погрожував жінкам, які працюють у міській раді», – заявив у відеозверненні 4 червня Андрій Садовий.

Григорій Козловський вважає, що така заява мера Львова паплюжить його честь, гідність та ділову репутацію. На думку Козловського, відеозвернення міський голова записав, щоб змусити його відкликати проект ухвали Львівської міськради про дострокове припинення мерських повноважень Садового.

«Вважаю, що міський голова Львова – Садовий А. І. вчиняє політичні репресії та утиск з метою перешкодити виконанню мною службових обов’язків, оскільки мною, як депутатом Львівської міської ради, та депутатами Адамиком П.М. та Лопачаком М.Б. зареєстровано проект ухвали «Про дострокове припинення повноважень Львівського міського голови», – йдеться у позовній заяві Козловського.

Відтак Григорій Козловський вимагає, щоб Андрій Садовий видалив свій відеоролик з Facebook і натомість опублікував там же нове відеозвернення з поясненням, що його слова про погрози співробітникам міськради є неправдою і завдали шкоди репутації депутата і членам його сім’ї.

Окрім того, Козловський вимагає в Садового моральну компенсацію у розмірі 30 копійок, а також оплатити судові витрати у розмірі 4802 грн. Чим зумовлена така дрібна сума моральної шкоди в позовній заяві не вказується.

Leopolis.news