logo
11/08
10/08
09/08
08/08
2 ...

Синютка на засіданні регламентного комітету не підтримав арешт Дубневича – ЗМІ

31-10-2019292

Синютка на засіданні регламентного комітету не підтримав арешт Дубневича – ЗМІ

Колишній голова Львівської ОДА, народний депутат Олег Синютка 30 жовтня на засіданні регламентного комітету Верховної Ради був одним із двох депутатів, які не підтримали подання Генпрокуратури про арешт нардепа Ярослава Дубневича.

Про це повідомляють у Теlegram-каналі Post/Поступ

«Відповідь на питання дня дає Захід.нет. Синютка таки був на засіданні комітету. Як виявилося,  всі 11 членів комітету (в т.ч. Синютка) голосували за два подання по Дубневичу: за притягнення до відповідальності та за затримання, а ось згоду на арешт дали тільки 9. Не проголосували Синютка і Юрій Загородній (який нібито львів’янин, бо в списку опоблоку був представлений як проректор приватного Львівського медінституту, а по факту – колишній есдек та партнер Медведчука). Тобто коли Синютка балотуватиметься на мера Львова, пам’ятайте – він антикорупціонер на 66 відсотків. Ще на третину – друг Дубневича», – пишуть у Telegram каналі Post/Поступу.

Як повідомляли, 30 жовтня регламентний комітет Верховної Ради одностайно рекомендував розглянути на засіданні парламенту рішення про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа від Львівщини Ярослава Дубневича.

Нагадаємо, 17 жовтня генпрокурор Руслан Рябошапка направив у Раду подання, за яким нардепи мають дати згоду на притягнення Дубневича до кримінальної відповідальності. Згодом Рябошапка повідомив, що на етапі реєстрації у Верховній Раді зараз перебуває три подання на народного депутата Ярослава Дубневича.

Станом на 21 жовтня Дубневич заявив, що не отримав копії подання.

Подання ГПУ Дубневич пов’язує зі своєю «політичною діяльністю і принциповим неголосуванням по певних проектах законів, в тому числі закон про судову реформу, або намаганням будь-яким чином виконати доручення президента та до 1 листопада продемонструвати свою ефективність».

Leopolis.news