logo
23/05
2 ...

ЛНМУ став одним із організаторів масштабної науково-практичної конференції з проблем нейрохірургії та неврології

13-04-2024 18:13258

ЛНМУ став одним із організаторів масштабної науково-практичної конференції з проблем нейрохірургії та неврології
Фото: відділ комунікації і промоції ЛНМУ ім. Данила Галицького

Співробітники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького взяли участь в організації та проведенні масштабної науково-практичної конференції з проблем нейрохірургії та неврології.

Як повідомляє відділ комунікації та промоції вишу, у 1 ТМО завершилась американсько-українська місія UANF2024, у межах якої з 30 березня по 5 квітня відбулися майстер-клас з нейрохірургії і науково-практична конференція з нейрохірургії та неврології.

Організаторами конференції нейрохірургів і неврологів стали Перше медичне об’єднання Львова, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, Kutaisi University,  Ukrainian Association of Neurosurgeons, фонд Razom for Ukraine, благодійний фонд розвитку інновацій медицини РІМОН. 

У роботі заходу, який відбувався у гібридному форматі, взяли участь понад 100 лікарів, до яких ще 460 приєдналися дистанційно. 

3 та 4 квітня нейрохірурги з США, Грузії, Туреччини, Великої Британії, численних міст України обговорили найсучасніші підходи до лікування інсульту, пухлин головного мозку, епілепсії, вад розвитку судин головного мозку, травм і наслідків травм нервової системи. 

Активну участь у підготовці та проведенні цього масштабного науково-практичного форуму взяли співробітники кафедри невропатології і нейрохірургії ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – завідувачка кафедри, професор Анжеліка Паєнок, професори Володимир Шевага, Андрій Нетлюх (голова оргкомітету), доцент Олег Кобилецький, асистент Дмитро Щибовик, аспіранти – нейрохірург Андріан Суханов та заступник медичного директора 1 ТМО, Наталія Мотринець. Інші кафедри нашої Alma Mater під час конференції представили професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ФПДО Наталія Матолінець, асистент кафедри променевої діагностики ФПДО, провідний спеціаліст Віктор Сало.

З важливими доповідями виступили військові нейрохірурги, анестезіологи Військово-медичного клінічного центру Західного регіону  разом з лікарями 1 ТМО, співробітниками ЛНМУ імені Данила Галицького, представниками інших лікарень України. Учасники форуму обговорили такі надзвичайно актуальні теми, як лікування бойових травм та їх наслідків. 

Під час роботи місії UANF2024 проведено консультації близько 70 пацієнтів і 25 надскладних мікронейрохірургічних та ендоваскулярних операцій українським цивільним та військовим.

Усі охочі могли приєднатися до трансляції події за посиланням: 

1 день – https://rimononline.in.ua/uanf2024_broadcasting?fbclid=IwAR0R5qZJm_O14KweUVgpjn1ThSjXBp_tdBVIwtRkzOsl_KfezLJdh9XSEog

2 день – https://www.youtube.com/live/1FRskooVHfI?si=jgHtsF9-whUKQ5r

Leopolis.news