logo
21/05
2 ...

У Яворівській районній лікарні відкрили нову операційну (ФОТО)

13-04-2024 18:32591

У Яворівській районній лікарні відкрили нову операційну (ФОТО)
Фото: з відкритих джерел

У Яворівській центральній районній лікарні зʼявилися нові можливості для діагностики та лікування пацієнтів.  Минулого року за кошти міського бюджету було придбано: ЛОР-комбайни, автокератометр, ручний контактний тонометр Care, безконтактний пневмотонометр та щілинна лампа. Зараз це обладнання активно використовуються фахівцями отоларингологами, офтальмологами для обстеження пацієнтів, встановлення діагнозу і призначення ефективного лікування.

Також  закуплено нове обладнання для  кабінету стоматолога в поліклінічному відділенні. 

А нещодавно завершено ще один проект – у районній лікарні облаштована нова операційна.  Про це повідомив Яворівський міський голова Ігор Грабовський.

«В першу чергу нам потрібно допомагати ЗСУ. А другим пріоритетом для Яворівської міської ради є медицина. Тому за останні два роки ми виділили 140 мільйонів на розвиток нашої Яворівської медицини.  Зараз маємо ще один завершений етап – це відкриття нової операційної.

У нашій лікарні була одна операційна, але з надходженням пацієнтів, розвитком нашої лікарні, було прийнято рішення відкрити ще одну операційну. Тут  зроблено сучасний  ремонт, а також закупили нове обладнання: операційний стіл, операційні лампи, наркозно-дихальний апарат та інші необхідні інструменти. Також створили гарні умови для наших спеціалістів. Крім того, у вже діючу операційну придбали новий рентгенівський апарат для діагностики, вартістю понад 6 мільйонів гривень. Це зроблено для того, аби забезпечити нормальні умови для ефективного лікування мешканців Яворівщини. І далі плануємо розвивати нашу медицину. Дякуємо за цю можливість нашим Збройним Силам України!», – зауважив очільник Яворівської міської ради Ігор Грабовський.

Галина СОРОКА, для Leopolis.news