logo
17/05
16/05
15/05
14/05
13/05
11/05
10/05
09/05
2 ...

Зеленський поговорив із Сирським і Умєровим про ситуацію на фронті та ППО

21-04-2024 18:15672

Зеленський поговорив із Сирським і Умєровим про ситуацію на фронті та ППО
Фото: Офісу президента

Президент України Володимир Зеленський провів сьогодні розмови із головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським та міністром оборони Рустемом Умєровим.

Про це він сказав у вечірньому зверненні.

«Щойно була доповідь Головкома Сирського – про найбільш гарячі точки фронту. Часів Яр та інші ключові напрямки на Донеччині: Покровський, Курахівський, а також Харківщина – Купʼянський напрямок. Наші позиції, наші результати. Я дякую кожному солдату, кожному командиру, усім нашим бойовим підрозділам, які дійсно влучні та стійкі. Доповів сьогодні Головком і щодо ураження цілей на окупованій території – реалізовані операції та підготовка запланованих. Російська армія повинна нести втрати щодня, і кожен такий день – російських втрат – наближає для нас такий потрібний мир», – розповів Зеленський.  

З міністром оборони Умєровим президент обговорив ситуацію з ППО.  

«Ми робимо все можливе, контактуємо з усіма можливими партнерами, щоб збільшити захист неба – збільшити кількість та якість систем ППО в руках наших воїнів. Кожен лідер і кожна країна, які в цьому допомагають, є справжніми рятівниками життя», – зазначив він.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news