logo
20/01
19/01
17/01
16/01
15/01
14/01
13/01
10/01
08/01
2 ...

Військові інженери Академії сухопутних військ поділились досвідом з естонськими та фінськими колегами (ФОТО)

02-11-2019

Військові інженери Академії сухопутних військ поділились досвідом з естонськими та фінськими колегами (ФОТО)
Фото: Національна академія сухопутних військ ім. П. Сагайдачного

10 військовослужбовців Сил оборони Естонської Республіки та Збройних Сил Фінляндії пройшли курсову підготовку в галузі інженерного забезпечення у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. 

Про це повідомляє пресслужба Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Впродовж п’яти днів, під керівництвом досвідчених викладачів видового українського військового вишу, естонські та фінські військові інженери удосконалювали свої знання та навички з мінування місцевості, ознайомлювались з особливостями подолання мінно-вибухових загороджень, водних перешкод, використання важкої інженерної техніки, що є на озброєнні Українського війська, тощо. 

Особлива увага зверталась на досвід застосування підрозділів інженерних військ Збройних Сил України в Антитерористичній операції та в Операції Об’єднаних сил. Зокрема, велику зацікавленість у слухачів курсу викликали заняття з устрою, особливостей застосування та знешкодження саморобних вибухових пристроїв. На одній з ділянок Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії вони мали змогу побачити на власні очі та взяти безпосередню участь у виконанні робіт з розмінування, знешкодження вибухових пристроїв, ознайомились зі спроможностями елементів мінно-вибухових загороджень, що застосовуються в ЗС України.

Наприкінці заходу представники Сил оборони Естонської Республіки та Збройних Сил Фінляндії висловили щирі слова вдячності керівництву та колективу Національної академії сухопутних військ за можливість розширити обсяг професійних знань, а особливо – за нагоду вивчити унікальний бойовий досвід українських військових інженерів. Окрім того, було досягнуто низку попередніх домовленостей про поглиблення подальшої співпраці шляхом збільшення тривалості курсу та кількості слухачів, а також проведення подібних заходів в Естонії та Фінляндії.

Leopolis.news

Львів: 1° C
24.25
26.94