«Шахтар» у Львові резервним складом «в суху» розгромив «Карпати» (ФОТО)

02/11/2019

Матч відбувся у суботу 2 листопада у Львові на напівпорожньому стадіоні «Україна», пише «Українська правда».

Гості забили швидкий гол, граючи у Львові резервним складом. У старті на гру вийшов лише один гравець основи – Тарас Степаненко, який по перерві був також замінений. На десятій хвилині воротар «Карпат» Роман Підківка помилився, вибиваючи мяч. У результаті Андрій Борячук опинився сам на сам з голкіпером і пробив у кут воріт – 1:0.

Після забитого голу «Шахтар» не мав особливих моментів біля воріт «Карпат». Господарі на 20-й хвилині мали нагоду відігратися. Після удару Жоао Дженнінгса м`яч пролетів поруч зі штангою.

На 59-й хвилині Віктор Коваленко ударом головою після подачі кутового збільшує перевагу своєї команди – 2:0. Через пару хвилин знову ж був момент у «Карпат». Удар Ярослава Деда в шпагаті відбив Олексій Шевченко, який замінив у цій грі у воротах Андрія Пятова.

На 63-й хвилині удар з метрів 20-ти Тете, і рахунок вже 3:0. На 90-й хвилині останній момент забити хоча б гол львів`яни не використали. Зі штафного з метрів 22-ти бив Фране Йовкович – повз ворота.