logo
17/06
16/06
15/06
14/06
2 ...

Верховна Рада звільнила віцепрем’єра Кубракова

09-05-2024 12:01260

Верховна Рада звільнила віцепрем’єра Кубракова
Фото: зі сторінки у Facebook

Парламент звільнив Олександра Кубракова з посади посади віцепрем’єр-міністра з відновлення України- міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Про це у Telegram повідомив нардеп Ярослав Железняк. 

«За» проголосували 272 нардепи.

Самого урядовця, за словами Жлезняка, в залі засідань не було.

Проєкт постанови про звільнення Кубракова у Раді зареєстрували 9 травня. Сам урядовець заявив, що очільник уряду та фракція «Слуга народу» не обговорювали з ним рішення про його відставку.

«Завжди готовий до відкритого діалогу та детального звіту щодо роботи Міністерства за всіма напрямками у моїй відповідальності. Керівництво фракції та очільник уряду Денис Шмигаль зі мною це рішення не обговорювали. На засідання фракції та профільного комітету не був запрошений», – написав Кубраков у Facebook.

Він також нагадав, що з травня 2021 року очолював Міністерство інфраструктури України.

«З перших днів війни до наших обовʼязків у галузі транспорту та пошти додалися військова логістика, відновлення житла та муніципальної інфраструктури.
У грудні 2022 року Верховна Рада прийняла рішення про моє призначення Віце-прем’єр-міністром з відновлення України та міністром нового, обʼєднаного міністерства... Щодо голосування за даний проект постанови Верховною Радою – за 5 років спільної роботи ми пройшли великий шлях. З абсолютною більшістю – шлях в одному напрямку. Кожен приймає рішення відповідно до своїх переконань і несе за це відповідальність», – уточнив Курбаков.

Раніше «Українська правда» з посиланням на джерела у партії «Слуги народу» писала, що на засіданні фракції 8 травня «слуги» вирішили розділити Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури на два окремих відомства та звільнити Кубракова.

Парламентський комітет з питань організації державної влади запропонував утворити Міністерство інфраструктури і Міністерство регіональної політики. Це підтримав премʼєр-міністр Денис Шмигаль, який брав участь у засіданні фракції СН.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news