logo
17/06
14/06
13/06
12/06
09/06
07/06
06/06
05/06
2 ...

Епатажна haterappers презентує новий трек «NAHABNO» (ВІДЕО)

10-05-2024 17:28265

Епатажна haterappers презентує новий трек «NAHABNO» (ВІДЕО)

Артистка haterappers продовжує підкорювати серця людей своєю епатажністю і сміливістю та випускає уже третій трек під назвою «NAHABNO».

Про це повідомляє пресслужба співачки.

«NAHABNO» - це справжній вибух емоцій і самовираження. Вона розповідає про дівчину, яка стикається з протиріччям між очікуваннями суспільства та своїм бажанням бути сильною і незалежною. Замість того, щоб бути просто милою і підкорюватися стандартам, вона вибирає бути собою. Вона ставить питання тим, хто намагається її змінити: "Чому маю догоджати?", вказуючи на те, що вона не готова змиритися з чимось, що не відповідає її істині. Кожен рядок пісні пронизаний прагненням знайти своє місце у світі», – йдеться у повідомленні.

Сама haterappers так коментує свою нову роботу: «Прихід у доросле життя надихнув мене на написання треку “NAHABNO”. Через обʼєктивізацію і несерйозне ставлення чоловіків буває важко бути поміченою в суспільстві, тому приходиться бути, так скажімо, нахабною і наполегливо давати зрозуміти, на які досягнення ти здатна. Важливо не зраджувати собі самій і своїм бажанням через хейт інших і неприйняття тебе. Важливо залишатись впевненою в собі і йти напролом, навіть якщо тебе не хочуть чути». 

“NAHABNO” доступна для прослуховування на всіх музичних платформах.

Leopolis.news