logo
14/06
13/06
12/06
11/06
2 ...

$3 тис. за переправлення через кордон: медсестрі з Рівненщини та співучаснику оголосили підозру

15-05-2024 17:17404

$3 тис. за переправлення через кордон: медсестрі з Рівненщини та співучаснику оголосили підозру
Фото: ілюстративне

Прокурори повідомили про підозру медсестрі одного із державних лікувальних закладів Рівненської області та її знайомому, яким інкримінують незаконне переправлення осіб через державний кордон (ч. 3 ст. 332 КК України).

Також жінці інкримінують підроблення офіційних документів (ч. 1 ст. 358  КК України), інформує відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

За даними слідства, жінка, яка є медичним працівником, та її спільник під час дії воєнного стану організували незаконний перетин військовозобов’язаних осіб через державний кордон до Республіки Польща.

Для цього підозрювані розмістили оголошення в одному із месенджерів про можливість виготовлення документів, які дають змогу виїхати за межі України.

За  гроші вони мали підготувати «клієнту» пакет фіктивних документів, а саме посвідчення про інвалідність. На його підставі чоловік знімався з військового обліку. В подальшому це давало йому право безперешкодно виїхати за кордон.

Ціна такої послуги становила 3 000 доларів США за пакет документів.

Слідчі дії тривають, встановлюються інші причетні особи.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ВП №2 Червоноградського РВП ГУ НП у Львівській області, оперативний супровід – Державна прикордонна служба України та Управління міграційної поліції ГУ НП у Львівській області.

Leopolis.news