logo
25/06
24/06
23/06
22/06
2 ...

Росіяни дійшли на Харківщині тільки до першої з трьох ліній фортифікацій – Зеленський

17-05-2024 12:00338

Росіяни дійшли на Харківщині тільки до першої з трьох ліній фортифікацій – Зеленський
Фото: Міністерство оборони

Зеленський наголосив, що до «бетонної лінії оборони» ворог не дійшов, і те, що так хтось каже, – «це маячня». За його словами, росіяни дійшли тільки до першої лінії.

Про це повідомив Зеленський на зустрічі з журналістами, передає «Українська правда».

«Перша лінія – це не кордон, там неможливо будувати, тому що через відповідну зброю, якою працювали росіяни, наші люди гинули. Вони (росіяни – ред.) приблизно там зараз й знаходяться. Це є перша лінія, лінія, яку побудували на війні, під постійним вогнем, наші військові. Першу та другу лінію будують військові, а третя лінія побудована місцевими владами. Вона найпотужніша - не тому, що вони краще за військових, а просто тому, що вона далі від зброї, від снарядів, від обстрілів», – сказав Зеленський.

Нагадаємо, 10 травня російські окупаційні війська активізувалися на півночі Харківщини. Ворог окупував низку населених пунктів у «сірій» зоні.

Після цього в багатьох українців виникло питання: Чому не спрацювали фортифікаційні споруди, про будівництво яких до цього звітувала влада у східних областях? Виникла підозра, що надійних укріплень не побудували, а гроші розікрали.

На тлі цих питань голова Харківської ОВА Олег Синєгубов заявив, що готується звітність щодо фортифікацій в області.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news