13/04
2 ...

«Галичанка» розтрощила «Карпати»

04-11-2019 14:07905

1-2 листопада в Ужгороді «Карпати» приймали   львівську «Галичанку» в межах 5-го туру чемпіонату України серед команд жіночої гандбольної Суперліги. Команди вперше зустрічалися  у новому сезоні.

Про це повідомляє пресслужба «Галичанки».

У першому матчі «Карпати» здолали «Галичанку» з рахунком 26:20. Отож другий матч  прикував до себе пильну увагу, адже «Карпати» завдали першої поразки чемпіону. Львів’янки прагнули реваншу.

«Галичанка» сповна поквиталась з кривдницями вже у 1-му таймі – 21:8 – солідний гандикап, ще й на майданчику суперника.

У 2-му таймі «галичанки» теж обіграли суперниць, цього разу на 6 м’ячів (17:11) . У підсумку – 38:19.

Після цього матчу «Галичанка» знову повернулася на верхівку турнірної таблиці – в її активі 14 очок, до того ж, дві гри в запасі (адже через участь у Єврокубку львів’янкам перенесено ігри попереднього 4-го туру).