logo
14/06
13/06
12/06
11/06
2 ...

На Закарпатті викрили ще одну схему переправлення військовозобов’язаних через кордон

17-05-2024 17:36183

На Закарпатті викрили ще одну схему переправлення військовозобов’язаних через кордон
Фото: ДПСУ

На Закарпатті у рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 ККУ, викрили схему організації незаконного виїзду осіб за кордон.

Зокрема, правоохоронці задокументували факт отримання працівниками Хустської районної поліклініки неправомірної вигоди у розмірі 2000 доларів США за оформлення медичних документів, до яких було внесено завідомо недостовірні відомості про наявність хвороби у близького родича військовозобов’язаного, з метою забезпечення йому безперешкодного виїзду за кордон  під час дії обмежень визначених правовим режимом воєнного стану. 

Загальна сума неправомірної грошової винагороди для  медпрацівників мала скласти 8500 доларів США.

У трьох фігурантів кримінального провадження правоохоронці провели обшуки, у результаті яких було виявлено та вилучено предмети і матеріали, які можуть стати доказами їх протиправної діяльності.

Двох учасників злочинного угруповання затримали у порядку ст. 208 КПК України. Наразі їм вже оголосили про підозру у вчиненні злочину. У разі доведення в суді вини підозрюваних, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 9 років.

Міжвідомча група працювала у складі співробітників відділу внутрішньої та власної безпеки по Мукачівському прикордонному загону Головного відділу внутрішньої та власної безпеки «Захід» ДПСУ, співробітників Департаменту стратегічних розслідувань та слідчого відділу Нацполіції в Закарпатській області, ДВКР СБУ в Закарпатській області, за процесуального керівництва Закарпатської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news