logo
25/06
24/06
2 ...

У Бродах попрощалися із полеглим захисником Володимиром Масняком (ФОТО)

20-05-2024 16:55383

У Бродах попрощалися із полеглим захисником Володимиром Масняком (ФОТО)
Фото: Михайла Шишки

В понеділок, 20 травня, Бродівська громада провела в останню дорогу захисника Вітчизни Володимира Масняка, який загинув на Харківщині 15 травня.

Про це повідомляють місцеві інформаційні інтернет-ресурси

Чин похорону полеглого воїна відбувся у церкві Чесного Животворящого Хреста міста Броди. Заупокійні Богослуження відправляло шестеро священників УГКЦ.

У довоєнний час Володимир Масняк працював у господарському відділі  з комплексного обслуговування у Бродівській центральній міській лікарні. Бродівчани згадують Володимира як надзвичайно добру, лагідну людину, готову допомогти чи не кожному в будь-якій фізичній справі. 

У часі повномасштабного вторгнення московських агресорів на територію України, Володимир Масняк став на захист Вітчизни. Він був у складі кулеметного розрахунку взводу вогневої підтримки одного з бойових підрозділів, що перебазувався у Харківську область. 

Поховали полеглого воїна-Героя на Бродівському центральному кладовищі, поруч із полеглими побратимами, які також віддали своє життя за волю України у боротьбі із кремлівськими зайдами. 

У важкій скорботі за Володимиром Масняком залишилася його молода дружина, родина, друзі.

Михайло ШИШКА, для Leopolis.news