logo
24/06
23/06
21/06
2 ...

«Укрзалізниця» найбільше пасажирів цьогоріч перевезла у сполученні з Перемишлем

20-05-2024 17:23189

«Укрзалізниця» найбільше пасажирів цьогоріч перевезла у сполученні з Перемишлем
Фото: Укрзалізниця

«Укрзалізниця» з початку року вже перевезла майже 800 тис. пасажирів у міжнародному сполученні та очікує влітку пожвавлення попиту на міжнародні рейси. 

Про це повідомляє «Укрзалізниця».

Зазначається, що найбільше пасажирів цьогоріч було перевезено у сполученні з Перемишлем — 451 тис., у сполученні з Хелмом — 226 тис., у сполученні з Варшавою — понад 82 тис.

Наразі компанія активно готується до літнього сезону перевезень та нагадує, що в міжнародному сполученні курсує загалом 28 поїздів: 14 — з найбільших міст України, ще 14 — з прикордонних містечок.

Зокрема, поїзди курсують з українських населених пунктів до Польщі, Австрії, Чехії, Молдови, Угорщини, Словаччини.

Також, найбільш популярним залишається поїзд №67/68 Київ – Варшава, кількість місць обмежена через специфіку вагонів. Тут використовуються вагони RIC, які можуть курсувати і українською, і європейською колією. Їх кількість у парку компанії обмежена.

«Тому, якщо ви не встигли купити квиток на цей поїзд, рекомендуємо розглянути поїзд Львів – Рава-Руська – Варшава, а також рейси до Хелма та Перемишля.

Продаж квитків відкриваються за 20 діб до відправлення поїзда», – йдеться у повідомленні.

Квитки на поїзди сполученням Київ – Варшава та Київ – Відень доступні на оновленому сайті та застосунку за умови верифікації користувача за допомогою Дія.Підпис.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news