logo
25/06
24/06
23/06
2 ...

Волонтери Мостиської ТГ передали воїнам автомобілі

20-05-2024 19:15252

Волонтери Мостиської ТГ передали воїнам автомобілі
Фото: з відкритих джерел

Автомобілі на фронті  є вкрай необхідними. Поряд з дронами авто є чи не найбільшою потребою для наших захисників.  Їх наявність забезпечує високу мобільність, інколи рятує життя наших хлопців. Мостиські волонтери при підтримці небайдужих людей закуповують, ремонтують і передають авто нашим захисникам.

Вдячні благодійникам, які долучаються до волонтерства. Так, нещодавно  брати Віталій та Роман Богуцькі з села Дмитровичі (Судововишнянська ТГ) придбали авто «Шкода Октавія». Транспорт вже «Центром волонтеріату Мостищини» доставлено на передові позиції та передано нашому  захиснику Назару Копитко. І ще один добродій, який забажав залишитися невідомим,  передав авто «ВАЗ-2109» «Центру волонтеріату Мостищини». І волонтери доставили машину на фронт та передали нашому воїну-земляку Андрію Амсу. 

Понад 30 поїздок на фронт до наших захисників за ці два роки повномасштабної війни здійснили волонтери ГО «Центр волонтеріату Мостищини». Передано для воїнів військову амуніцію, інструменти, необхідну техніку, запчастини, продукти, ліки, а також обереги від учнівської молоді та духовенства Мостищини. А ще –дрони, системи РЕБ, автомобілі, радіостанції, інше технологічне оснащення  – все це є можливим при величезній підтримці громад Мостищини, всіх небайдужих людей, благодійників, міжнародних партнерів.

Про всі такі поїздки, донати  Центр-Волонтеріату Мостищини звітує на своїх сторінках у соціальних мережах.

Зараз волонтери готують чергову поїздку на фронт, щоб підтримати наших військових.

Допоки ворог на нашій землі, є два варіанти –  або боронити нашу землю зі зброєю в руках, або допомагати нашим воїнам тут, у тилу.

Галина СОРОКА, для Leopolis.news