logo
25/06
24/06
2 ...

У Ходорівській громаді відкрили меморіальну дошку загиблому воїну

20-05-2024 21:07266

У Ходорівській громаді відкрили меморіальну дошку загиблому воїну
Фото: ЛОВА

У Ходорівській громаді на фасаді сільської гімназії відкрили пам’ятну дошку загиблому Захиснику Руслану Гою.

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

У селі Вовчатичі, де народився та виріс Руслан, напередодні річниці його загибелі, на фасаді школи, яку він колись закінчив, встановили меморіальну дошку. На захід з нагоди відкриття завітали рідні та односельці загиблого Воїна, представники місцевої влади, педагоги та школярі.

Руслан Гой був солдатом, навідником розвідувального взводу військової частини А4084. З травня 2023 року вважався зниклим безвісти. У лютому 2024 підтвердилась його загибель внаслідок бойових дій у районі населеного пункту Бахмут Донецької області.

Було багато гарних слів та теплих спогадів про Руслана Гоя. Шкільні будні і свята, веселі моменти, цікаві історії про дружбу і навчання з Русланом  пригадують вчителі, однокласники, друзі. Його знають усі учні школи: і молодші, і старші, бо Руслан ніколи не минав рідної школи, завжди заходив у гості, радо допомагав, спілкувався, жартував. Перед тим як іти служити Руслан прийшов до школи востаннє, щоб попрощатися з учнями і вчителями, повідомити, що іде на війну. Тривожився…Напевно, відчував неминуче... Веселий, усміхнений, доброзичливий, завжди готовий допомогти - таким пам'ятають у Вовчатичах полеглого Захисника.

Спільною молитвою та хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять загиблого захисника України.

«Кажуть, Герої не вмирають, доки живе пам’ять про них. Саме пам’ятна дошка на фасаді школи буде нагадувати кожному, хто сюди завітає, якою великою ціною ми платимо за мирне життя», - зазначили у Стрийській РВА.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news