logo
24/06
2 ...

Завтра у Львові відзначатимуть День кельнера

21-05-2024 12:44226

Завтра у Львові відзначатимуть День кельнера
Фото: ЛМР

Завтра, 22 травня, у Львові відзначатимуть День кельнера. У цей день будуть розповідати про тих працівників ресторанної справи Львова, які зараз захищають Україну від ворога. Також у кількох закладах на день кельнерами стануть відомі лідери думок: чайові, які вони зароблять, скерують на потреби військових.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

День кельнера – уже традиційне свято для Львова. Роками 22 травня у місті  відзначають роботу кельнерів: офіціантів, адміністраторів, барист, барменів локальних закладів. Власники закладів самі обслуговують гостей, гості несуть улюбленим кельнерам квіти, мерія та громадські організації нагороджують найкращих працівників. Цей день має на меті демонструвати важливість професії у такому місті як Львів, підвищувати її авторитет.

Утім зараз є одна справа, престиж якої понад усе – захист України. Серед інших до складу Збройних Сил мобілізувалося і чимало працівників ресторанної справи Львова. Саме їм цього року присвятили День кельнера. Відтак цьогоріч у межах цього унікального львівського свята побути кельнерами запросили відомих львів’ян, медійників, блогерів, волонтерів. Усі зароблені чайові скерують на закриття військових потреб. Окрім того, у цей день розкажуть історії львівських кельнерів, які захищають Україну чи активно волонтерять.

Заклади, які долучилися до відзначення Дня кельнера: ОмНомНом, Кава з молоком, Чотири чебуреки Prosecco Bar, Daily Dose of mmm, Vinoteca Praha, Братиська, Товариство, П’ятниця, Валентино, Кондитерська Крем&Джем, Старі Мури TEA BAR, Домашня пекарня «Кримська Перепічка», Альбертин, Re:Bro на Поляроні, Голодний Микола, ресторани «Кумпель», Ресторація Бачевських, Pizza Celentano на Ринку.

Якщо ваш заклад теж бажає долучитися, це можна зробити, заповнивши анкету до обіду 21 травня: https://forms.gle/2aFUSbXNZqqHgqW89

Волонтери/лідери думок, які долучилися до акції: відомий волонтер Володимир Андрєєв; піарниця та комунікаційниця Respeecher Орися Хім’як; співвласниця відеоагенції, що створює промо для Comfy, MasterZoo, Vodafone і ЛеоКарт, Христина Бойко; ресторанний маркетолог, співзасновник ГО «Інститут галицької кухні» Всеволод Поліщук; власниця мережі пекарень Оксана Новікова; власниця домашньої кондитерської «Крем і джем» Ольга Тесляк; власниця «Чотири чебуреки Prosecco Bar» Тетяна Абрамова; діячки культури Юля Хомчин та Марта Більська.

Уперше в одному з закладів Львова працюватиме київська гостя, письменниця Аліна Шубська. Раніше крім львів’ян до Львова на це свято приїжджали лише ресторатори з Тернополя та Івано-Франківська. Також уперше до Дня кельнера долучився столичний заклад: Beermaster Pub, де власники працюватимуть, аби зібрати чайові для пивовара, що служить у ЗСУ.

Якщо ви - лідер думок, хотіли би спробувати себе у ролі кельнера і заробити чайові для збору на ЗСУ, пишіть в телеграм @RestoHelper або в інстаграм Туристичного офісу Львівської міської ради.

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news