logo
25/06
2 ...

ОСББ та ЖБК Львова можуть отримати безвідсоткову позику від міста на першочергові ремонтні роботи

21-05-2024 21:36251

ОСББ та ЖБК Львова можуть отримати безвідсоткову позику від міста на першочергові ремонтні роботи
Фото: ілюстративне

Львів першим із великих обласних міст України долучитися до програми Револьверного фонду Міст Асоціації «Енергоефективні міста України». Відтак ОСББ і ЖБК Львівської МТГ можуть отримати безвідсоткову поворотну фінансову допомогу на заходи з ремонту будинку, енергоефективності та доступності. Допомогу терміном на 12 місяців надають рішенням міської конкурсної комісії, на розгляд якої необхідно подати відповідний пакет документів.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Цією можливістю вже скористалося «ОСББ Мисливське-27» (1 під'їзд), і за кошти Револьверного фонду Міст Асоціації «Енергоефективні міста України» відремонтувало випуск каналізаційної мережі у житловому будинку.

««ОСББ Мисливська, 27» отримало з Револьверного фонду 49 998 грн для поточного ремонту випуску каналізаційної мережі у своєму будинку.

Для цього ОСББ уклало:

  • угоду на розробку кошторисної документації;
  • угоду на виконання робіт;
  • угоду на здійснення технічного нагляду.

Ремонтні роботи були виконані у березні-квітні 2024 р., підписано усі акти виконаних робіт і в травні проведено оплату.

Кошти з Револьверного фонду на ці роботи ОСББ отримало 23 квітня цього року», - розповіли у відділі супроводу ОСББ департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Нагадаємо, максимальна сума позики, яку можуть отримати ОСББ/ЖБК, – це сума, яка не перевищує надходжень на банківські рахунки ОСББ/ЖБК за останні 6 місяців. Тобто, якщо ОСББ за півроку отримує за квартирну плату 100 тис. грн, то позику вони можуть отримати максимально на роботи вартістю 50 тис. грн.

Кошти мають бути використані на такі роботи:

  • І черга – це підготовка будинку до зими, ремонт інженерних мереж, встановлення та заміна вікон, вхідних дверей, забезпечення інклюзивності будинку.
  • ІІ черга – це ремонт покрівель, дахового перекриття, підвальних приміщень.
  • ІІІ черга – це встановлення обладнання з використанням альтернативних до газу джерел енергії для потреб будинку, інші роботи з модернізації, ремонту і реконструкції багатоквартирного будинку.

Детальніше про те, як отримати поворотну фінансову допомогу з Револьверного фонду, -  тут.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news