logo
08/07
07/07
06/07
05/07
04/07
2 ...

Для амбулаторій первинної медичної допомоги у селах закуплять обладнання на 27 млн грн

04-11-2019181

Для амбулаторій первинної медичної допомоги у селах закуплять обладнання на 27 млн грн
Фото: Ілюстративне

Для укомплектування амбулаторій первинної медичної допомоги у сільській місцевості Львівщини закуплять переносний комплекс медичного обладнання та засобів комунікації з програмним забезпеченням.

 

Відповідний тендер управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації розмістило на сайті публічних закупівель Prozzoro, пише VEZHA.

Так, до комплектів обладнань, які планують закупити, входить комп’ютерний 12-ти канальний електрокардіограф  з цифровим інтерфейсом, спірограф з цифровим інтерфейсом, монітор життєво-важливих показників, цифрова камера, дерматоскоп, програмне забезпечення для отриманняпередачі даних від діагностичних приладів комплекту обладнання тощо. Всього придбають 110 таких комплектів.

Серед технічних вимог зазначили, що обладнання повинно бути новим, виконувати функції електрокардіографічного та спірографічного дослідження, моніторування життєво важливих показників, загального огляду пацієнта (фото, відео) та обов’язково відповідати медико-технічним характеристикам.

Очікувана вартість товарів становить 27 мільйонів 940 тисяч гривень. Закупівлю здійснять за кошти держбюджету та за співфінансування з місцевого бюджету.

Варто звернути увагу, що аукціон розпочнеться 8 січня 2020 року, проте учасники можуть подавати заявки до 3 грудня. Обладнання закуплять до кінця наступного року.

Leopolis.news