logo
15/06
14/06
13/06
12/06
2 ...

Ексзаступнику голови ОПУ Смирнову оголосили підозру – ЗМІ

22-05-2024 13:59404

Ексзаступнику голови ОПУ Смирнову оголосили підозру – ЗМІ
Фото: Офісу президента

Національне антикорупційне бюро України оголосило підозру колишньому заступнику керівника офісу президента України Андрію Смирнову.

Про це повідомляє ZN.UA із посиланням на джерела в антикорупційних органах. Про це пише також «Українська правда».

Офіційно НАБУ поки не коментувало підозру.

Відомо, що ще восени НАБУ провело обшуки у водія, матері та брата Андрія Смирнова. Слідчі дії стосувались справи про нажите майно братом Андрія Смирнова Ігорем. Журналісти з’ясували, що він придбав апартаменти в елітній новобудові у Львові, земельну ділянку в Карпатах, паркомісце у Києві, а ще Volkswagen Multivan, BMW і мотоцикл з величезними знижками, але чому ціни були занижені і звідки взялися гроші на оплату, брати не змогли відповісти однозначно.

Водночас ще у березні 2023 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно Андрія Смирнова за заявою громадської організації «Антикорупційна правозахисна рада» про вчинення корупційних злочинів заступником керівника ОП України. Йшлось про записане на брата майно, яке, за твердженням організації, придбав особисто Андрій Смирнов. 

Нагадаємо, Андрія Смирнова було звільнено з посади заступника голови ОП 29 березня 2024 року. На цій посаді він працював з 10 вересня 2019 року та курував судову реформу.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news