logo
20/01
19/01
17/01
16/01
15/01
14/01
13/01
10/01
08/01
2 ...

Майже 100 інженерів ЗСУ виконують миротворчі завдання за межами України

04-11-2019

Майже 100 інженерів ЗСУ виконують миротворчі завдання за межами України
Фото: МОУ

Майже дев’ять десятків фахівців інженерних військ Збройних Сил України на сьогодні беруть участь у декількох міжнародних операціях із підтримання миру та безпеки у різних точках нашої планети.

Про це кореспонденту Інформагентства АрміяInform повідомив начальник інженерних військ ЗС України — начальник Центрального управління інженерного забезпечення Головного управління оперативного забезпечення ЗС України генерал-майор Юрій Лукашик, повідомляє офіційний сайт Міноборони.

«Українські інженерні підрозділи несуть службу в Косово, ДР Конго та Афганістані. В Ісламській Республіці Афганістан перебувають сапери, які виконують завдання із пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв. Там знаходиться також мінно-розшукова собака і роботизована система», — зазначив генерал-майор Юрій Лукашик.

Він також наголосив на тому, що Центральне управління інженерного забезпечення Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ відмічає тенденції до зменшення кількості втрат в наслідок підривів на мінно-вибухових пристроях у районі проведення ООС на Сході України.

«З кожним місяцем зменшується кількість підривів, а відтак і втрат особового складу, техніки і озброєння. Це є результат навченості як воїнів-інженерних військ — саперів, так і військовослужбовців ЗС України щодо поводження на місцевості, де можуть бути вибухонебезпечні предмети», — підкреслив начальник інженерних військ ЗС України.

Leopolis.news

Львів: 1° C
24.25
26.94