У Бродах відкрили мобільний Меморіал Слави на честь полеглих воїнів-краян (ФОТО)

http://leopolis.news/post/106257/u-brodah-vidkryly-mobilnyy-memorial-slavy-na-chest-poleglyh-voniv-krayan-foto

23/05/2024

Розпочався захід із виконання Державного Гімну України, після якого, рівно о 09.00, усі присутні долучилися до Загальнонаціональної хвилини мовчання, ушанувавши пам’ять тих, хто віддав своє життя у запеклій боротьбі із кремлівськими зайдами. «Вся Україна на хвилину зупинилась, щоб мовчанням вшанувати подвиг наших людей, які загинули захищаючи нашу державу та українців. Вічна пам’ять і слава полеглим Героям», – наголосила ведуча дійства. Потім відбулися Богослужіння за усіма полеглими захисниками та захисницями Бродівської громади, й усієї України зокрема, яку відслужили священники місцевих парафій УГКЦ та ПЦУ.

Після спільної молитви отець-капелан, настоятель церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України Богдан Вихор освятив мобільний Меморіал Слави, що складається із 30-ти чотирьохгранних прямокутних форм із портретами Героїв-бродівчан, які загинули не лише боях із московітами, але й інших «гарячих» точках світу.

«Закликаю вас усіх сьогодні згадати у ваших молитвах всіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять про усіх невинно убитих згуртує нас живих, дасть нам силу та волю, мудрість та наснагу для зміцнення власної держави та власної землі», – сказала ведуча.

Завершилося поминальне дійство покладанням квітів і запаленням лампадок пам’яті за полеглими та виконанням духовного Гімну України «Боже, Великий, Єдиний…».

Михайло Шишка, для Leopolis.news

Фото автора