logo
15/06
14/06
13/06
2 ...

Групу порушників зупинили за 50 м до угорського кордону (ФОТО)

23-05-2024 14:10308

Групу порушників зупинили за 50 м до угорського кордону (ФОТО)
Фото: ДПСУ

Сьогодні вночі оперативники Чопського загону затримали групу правопорушників, які мали намір у незаконний спосіб перетнути українсько-угорський кордон.

Про це інформує ДПСУ.

За інформацією, що надійшла від співробітників оперативно-розшукового підрозділу, перетин кордону групою осіб мав відбутися у районі населеного пункту Саловка Ужгородського району. Відповідно, на зазначену ділянку вислали додаткові прикордонні наряди та залучили оперативників загону.

Прикордонники виявили поблизу населеного пункту Тисаашвань Ужгородського району легковий автомобіль марки Volkswagen, який рухався в бік Угорщини. У ньому перебували шестеро чоловіків. Водій транспортного засобу не виконував законні вимоги правоохоронців та відмовлявся надавати документи, які посвідчують його особу. Згодом оперативники встановили, що він є місцевим жителем, який за грошову винагороду погодився доставити правопорушників до кордону та вказати подальший напрямок руху.

У машині перебували п’ятеро пасажирів – четверо харків’ян та один житель Запоріжжя. Як встановили оперативники, особи сконтактувалися у Харкові з невідомим, який за грошову винагороду зобов’язався переправити їх через кордон. Чоловік керував діями «клієнтів» дистанційно. За такий «комплект послуг» вони сплатили йому по 14000 доларів США.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу Національної поліції. Осіб, які намагалися незаконно перетнути державний кордон, притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП. Водія також було затримано в адміністративному порядку. За невиконання законних вимог прикордонного наряду йому доведеться відповідати перед судом, відповідно до ст.185-10 КУпАП.

Оперативні співробітники направили на адресу Нацполіції повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ч.3 ст.332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Тривають невідкладні слідчі дії.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news