logo
24/06
2 ...

Патріотична акція «Герої нескореної країни» пройшла на площі Героїв у Мостиськах

23-05-2024 19:01427

Патріотична акція «Герої нескореної країни» пройшла на площі Героїв у Мостиськах
Фото: з відкритих джерел

У памʼять про кожного Героя відбувся у Мостиській ТГ патріотичний захід «Герої нескореної країни».

Вітаючи всіх присутніх зі святом Героїв України, заступник Мостиського міського голови Любомир Корецький підкреслив: «Ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, які демонструють наші воїни, проливаючи кров за те, щоб ми мали можливість жити у вільній і цивілізованій країні. Тому, не забуваючи про величні подвиги усіх попередніх поколінь захисників України, ми схиляємо голови насамперед перед мужністю і звитягою тих наших воїнів-захисників, які нині на передовій захисту держави. Кожен з нас завжди має пам’ятати, що лише завдяки жертовності цих людей ми можемо вільно ходити по рідній землі».

На площі Героїв у Мостиськах священники всіх конфесій відслужили чин панахиди  за полеглими Героями-земляками. Присутні помолилися за тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України. А приєдналися до Небесного війська 57 незламних воїнів-мостищан, мешканців Мостиської ТГ, які поклали на вівтар свободи своє життя. Всі їх імена сьогодні озвучили священники і помолилися за упокій їх світлих душ. Присутні поклали квіти, запалили лампадки біля Меморіальної стіни, де розміщені фото наших захисників. На святкуванні були присутні родини загиблих воїнів. До них звучали щирі слова подяки за мужність їх синів, чоловіків, батьків.

У межах акції пройшла також ініціатива «Зав'яжи стрічку пам'яті на честь Героя». Учасники могли зав'язати стрічку пам'яті біля меморіальних таблиць, виказуючи таким чином свою шану і вдячність полеглим воїнам.

Поруч була розміщена   виставка фотосвітлин «Життя в окопах»,  яка демонструвала реалії життя українських військових на передовій, наших земляків мостищан, які зараз захищають рідну землю. Оглядаючи фотографії, всі відчули мужність і силу духу наших воїнів.

Нехай на освяченій кров'ю Героїв українській землі запанують мир і злагода!

Галина СОРОКА, для Leopolis.news