logo
14/06
13/06
12/06
11/06
2 ...

У Львові винесли вирок чоловіку за збут психотропів та привласнення банківської картки

23-05-2024 19:43208

У Львові винесли вирок чоловіку за збут психотропів та привласнення банківської картки
Фото: ілюстративне

У Львові суд визнав винним 32-річного львів’янина у крадіжці, незаконному придбанні, зберіганні та збуті психотропних речовин, а також їх незаконному придбанні та зберіганні без мети збуту та привласненні офіційних документів (ч. 4 ст. 185, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 357 КК України).

Йому призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна, повідомляє відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

Прокурори в суді довели, що в одному із районів Львова обвинувачений збув особливо небезпечний психотроп - PVP місцевому мешканцю.

На товар були попередньо встановлені ціни. Замовлення «клієнт» зробив по телефону. Після цього обвинувачений призначив зустріч на останньому поверсі багатоквартирного будинку, де проживав. Під час якої передав заборонену речовину безпосередньо з рук в руки.

Під час обшуків за місцем проживання фігуранта виявлено та вилучено психотропні речовини – 4-ММС та амфетамін. Чоловік зберігав їх для власного вживання.

Окрім цього, біля будинку обвинувачений знайшов та привласнив банківську карточку 21-річного потерпілого. В подальшому він розрахувався нею в одному із місцевих магазинів за придбаний товар.

Наразі чоловік перебуває під вартою.

Leopolis.news