logo
24/06
2 ...

У Хирові відкрили «Алею пам’яті героїв»

24-05-2024 12:47255

У Хирові відкрили «Алею пам’яті героїв»
Фото: з відкритих джерел

«Ця алея відтепер стане для нас усіх символічним місцем, яке щодня має нагадувати про  те і тих, що уродженці нашого краю зробили для України, якою ціною у двобою з історичним ворогом  дається нам свобода, незалежність. Вони без вагань поклали синівські серця до ніг Матері-Батьківщини. Все, що можуть їм віддати живі – це свою пошану, збережену памʼять і молитву», – сказала голова Хирівської міської ради Самбірського району Мирослава Королюк.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

Нагадаємо, що вчора в рамках відзначення Дня героїв у Хирові на центральній площі міста урочисто відкрито та освячено «Алею памʼяті героїв». Тут на банерах розміщені світлини 21 полеглого краянина на жахливій російсько-українській війні. Вони ангелами злетіли на небеса, там ставши оборонцями.

На небуденну подію зібралися рідні та близькі загиблих захисників України,   священнослужителі, представники Хирівської міської ради, її депутати, освітяни, члени КУНу, пласту, учні та небайдужі до нашої новітньої історії жителі громади.

Організатори подбали, щоб заходу надати патріотичного та національного відтінку. Під звуки і мелодію Державного гімну України пластуни розгорнули синьо-жовтий стяг, біля банерів запалили лампадки, поклали живі квіти. Очільниця громади Мирослава Королюк поіменно згадала полеглих краян. 

Священнослужителі відправили панахиду, освятили алею. 

Зазначалося, що війна стала найбільшим випробуванням для українців у двадцять першому столітті через історично ворожу московію часів диктатора путіна. Але недругу не подолати волелюбності народу, бо нація Шухевича, Бандери та інших славних попередників народжує Героїв, яких веде у бій злість на лютих ворогів. 

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news