logo
15/06
14/06
13/06
12/06
2 ...

За словами Зеленського, втрати під час прориву Харківщини – 8 росіян до 1 українця

25-05-2024 17:52279

За словами Зеленського, втрати під час прориву Харківщини – 8 росіян до 1 українця
Фото: Власть

Президент України Володимир Зеленський заявив, що прорив РФ у Харківській області закінчився військовими жертвами 1 до 8, один українець на вісім росіян.

Про це Зеленський в інтерв'ю центральноазіатським ЗМІ, якого цитує казахстанське видання «Власть», пише УП.

«Путіну абсолютно наплювати на розуміння людського життя. Мало того, йому наплювати на те, хто якою мовою говорить. Йому наплювати і на своїх людей, як на цивільних, так і на військових.

Їхній прорив у напрямку Харкова, який стався трохи понад два тижні тому, [закінчився] військовими жертвами 1 до 8, один українець на вісім росіян.

І скажіть, десь там дається ця статистика, йому цікаві [втрати людей] чи ні? До цього на тиждень було близько 2-3 тис. жертв - я постійно отримую аналітику про вбивство російських військових. 2-3 тис. сімей втратили своїх дітей. Та йому абсолютно наплювати. Путін у цей час у лазні перебуває, або де він там - у СПА, який показували неодноразово? Він у цей час займається зовсім іншим. Але ручки він свої маленькі не відмиє, звичайно, від усього цього кровопролиття.

Питання в тому, щоб світ не посипався. Світ повинен об'єднуватися, [інакше] не витримає жодна з країн: ні Киргизстан, ні Казахстан, у якого хороші зв'язки з Китаєм. Ніхто не витримає повномасштабної війни з росіянами поодинці. І Україна [діє не поодинці]. Україна бореться разом зі своїми людьми», – сказав Зеленський.

Підготувала Ольга Балух, Leopolis.news