logo
24/06
2 ...

Найспортивніша сім’я Львівщини – із Стрілківської ТГ

26-05-2024 13:22979

Найспортивніша сім’я Львівщини – із Стрілківської ТГ
Фото: з відкритих джерел

У неймовірній емоційно-позитивній атмосфері проходив обласний фестиваль «Мама, тато, я - спортивна сім'я». Таке змагання відбулося в рамках обласних комплексних змагань «Спортивні ігри Львівщини». Його організаторами були Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» і Управління молоді та спорту Львівської ОВА.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news. 

На цьому популярному змаганні Стрілківську ТГ Самбірського району гідно представило подружжя Кость у складі Ігоря, Ірини та їхньої десятирічної дочки Олесі. За підсумками результатів п’яти естафет вони вибороли титул найспортивнішої сім’ї Львівської області. Другою була сім’я з Новоярівської, а третьою – Кам’янка-бузької територіальних громад.

Відтак спортивна сім’я Кость поїде до Києва. У столиці вона 1 червня представлятиме Львівщину на Всеукраїнських змаганнях.

Зазначимо, що подружжя Кость не вперше бере участь в обласному фестивалі «Мама, тато, я - спортивна сім'я». Торік вони зайняли третє місце, а на загальнодержавному рівні серед 57 учасників посіли 14 місце.

Керівництво Стірлківської ТГ бажає спортивній сім’ї подальших успіхів та повернутися із столиці в статусі чемпіона.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news