logo
24/06
2 ...

На Львівщині для воїнів та ветеранів війни провели тренування з веслування на каяках та сапах

26-05-2024 17:50248

На Львівщині для воїнів та ветеранів війни провели тренування з веслування на каяках та сапах
Фото: ЛОВА

Сьогодні, 26 травня, відбулось відкрите тренування з веслування на каяках, сапах та прогулянка на човні «Дракон».  Тренування провели на водно-веслувальній базі «Веслярик», яка розташована у селі Наварія. Понад 30 ветеранів та членів їхніх сімей взяли участь.

Про це повідомляє пресслужба ЛОВА.

«Вже другий рік проводимо змагання в межах «Ліги Нескорених». Це проєкт спортивних можливостей для військових та ветеранів. Наше завдання – через спорт та активні тренування допомогти захисникам і захисницям, особливо після поранень, відкривати внутрішню силу для нових перемог. Від початку проєкту ми провели вже 68 заходів з 12 видів спорту. Найцінніше – не самі тренування та змагання, хоч це можливість відкрити у собі новий потенціал, а спільнота, яку люди знаходять завдяки цьому проєкту», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Заходи профінансували в межах обласної програми – Комплексна програма розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021 – 2025 роки.

««Ліга Нескорених» – це не просто проєкт, це символ незламності українського духу. Ми й надалі будемо розвивати цю ініціативу, щоб ветерани та люди з інвалідністю мали всі можливості для реалізації та повноцінного життя на Львівщині.

Окремим аспектом є вдосконалення інфраструктури для людей з інвалідністю. Ми прагнемо зробити так, щоб Львівщина справді стала областю рівних можливостей для всіх. У всіх сферах. Це про гідність», – додав очільник області.

Зокрема, і наймолодші учасники заходу змогли спробувати свої сили. Вони грали у бадмінтон, мінітеніс та корнхол.

«Це лише один з адаптивних видів спорту, якими можуть займатися військові в межах «Ліги Нескорених». На Львівщині ветерани війни можуть обрати для себе будь-який вид, який розвивають у низці обласних спортивних закладів: КДЮСШ ім. Юрія Кутенка, дитячо-юнацькій спортивній школі для осіб з інвалідністю «Галичина», Львівському регіональному центрі «Інваспорт», спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Веслярик» та комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі імені Дмитра Сидорука. Через спорт прагнемо висловити підтримку та подяку нашим військовим, які захищали нас від російського загарбника», – підкреслив начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Так, на базі КДЮСШ вже декілька місяців проводять безкоштовні заняття для поранених військових з інклюзивного виду спорту, а саме бойового мистецтва, у межах «Ліги Нескорених»(https://youtu.be/mC-u02x70WU?si=ede2cpiypHdY3yL6 ).

Підготував Володимир Піняжко, Leopolis.news