logo
26/05
25/05
24/05
22/05
21/05
20/05
19/05
18/05
15/05
2 ...

Артур Микитка: «Танго останньої надії» на дві години перенесе слухачів у світ людських почуттів, радостей і печалі

05-11-2019321

Артур Микитка: «Танго останньої надії» на дві години перенесе слухачів у світ людських почуттів, радостей і печалі

Проект «Танго останньої надії», який буде представлений у Львівській національній філармонії 12 листопада, – це квінтесенція двох попередніх програм як єдине музичне дійство з логічно вивіреною драматургією.

 

Про це розповів народний артист України, керівник Камерного оркестру «Академія» Артур Микитка у коментарі Leopolis.news.  

За словами Артура Микитки, проект ТОН – це ще одна сторінка багаторічної історії оркестру та творчої співпраці з Назарієм Пилатюком.

«В 90-і, коли художнім керівником оркестру став Мирослав Скорик, в репертуарі оркестру з’явилися обробки та оригінальні твори джазового та танцювального жанру. Пізніше, з першого виконання у Львові скрипалем Михайлом Вайманом циклу «Пори року» Астора П‘яццолли (2007 рік), взірці танго стали невід’ємною частиною наших проектів. Назар Пилатюк, скрипаль з власною творчою харизмою, якому з блиском вдаються виконання, як великих циклічних форм, так скрипкових мініатюр чи ансамблів, є нашим постійним солістом,теж включив у свій репертуар декілька обробок танго, виконання яких завжди мали великий успіх у слухачів. Декілька років тому у Назара виникла ідея долучити до свого тріо, в якому поруч з ним піаніст Петро Довгань і гітарист Антон Сопіга, камерний оркестр», – розповів Артура Микитки.

Він додав, що Оркестр з диригентом Ігорем Пилатюком і Назар з тріо на дві години перенесуть слухачів у світ людських почуттів, переживань, радостей і печалі.

Концерт присвячений 175 річниці заснування музичної академії та 60-річчю заснування оркестру «Академія».

Квитки можна придбати тут: https://gastroli.ua/events/15846, або ж запитуйте у касі філармонії (235 89 46).

Leopolis.news