logo
15/07
01/07
18/06
09/06
30/05
23/05
16/05
03/05
29/04
20/04
10/04
22/03
12/03
04/03
2 ...

Рубльовий мер – копійчана влада | Блог Олега Филика

30-05-2024 19:44714

Рубльовий мер – копійчана влада | Блог Олега Филика

Чим мізерніші керівники, тим більшу тінь вони кидають на громаду.

У тих, кого ми утримуємо, як правило, все написано на лобі. І не їх вина, що ми не вміємо чи не хочемо читати. Бо коли влада і мораль суперечать один одному, людина стикається з жорстокою альтернативою: втратити поняття моралі або втратити повагу до влади. 

Важко жити,  коли перед тобою стоїть такий вибір,  чи не так? Зараз  у Cтрию відбувається масовий і дуже болючий вихід зі створеної аферистами й зрадниками паралельної реальності, яку вже не вдається приховати нічим. Ані носінням  одностроїв на патріотичних заходах, ані численними фото з подарованими волонтерами авто та гумдопомогою,  ані постійними захвалюваннями та безкінечною імітацією бурхливої діяльності з нульовим результатом.
 
За чотири роки з міста виведено на дуже примітивних схемах сотні мільйонів гривень. Запас міцності Стрия стрімко вичерпується і це теж абсолютно прогнозовано та насправді мало людей по справжньому замислюються - як до такого дійшло?
Тож даруйте за довгий вступ,  спробую стисло пояснити для тих "небадужих поважних стриян",  які критикують стрийську  владу  переважно з прихованих профілів,   киваючи  в мій бік та дорікаючи чому мовчу!

У  недалекому 2020 році, насправді ніяких виборів не відбулося,  натомість було проведено  один великий "аукціон" з продажу об'єднаного Стрийського ОТГ,  переможцем якого стала,  всіма здавалося б забута , стара добра команда "партії регіонів". 

Нас продали і купили за рублі. Підтвердженням цього є перші "інвестиції",  які нещадно смерділи довгим російським рублем.

Історію про фірму з російським корінням читали всі. Відтоді місто припинило жити за власним статутом і почало жити за поняттями "ригів",  які  в свій час прикупили  багато патріотичних тушок з різних партійних таборів. 

І правила ці загальновідомі - це чорна каса, нульова опозиція та тотальна купівля сліпоти і глухоти з боку наглядових органів. 

Саме тому, усі ці 4 роки керівництво Стрия не лише санкціонувало масове  мародерство та корупцію але й було гарантом безкарності такої поведінки.

"Прєлєсть" Стрийської  криптократії полягає в тому, що владу міста практично неможливо притягнути до відповідальності згідно букви закону.
Вони над законом - як ще пояснити факт того, що жоден, я наголошую, жоден корупційний скандал, а їх було чимало в міській раді, не потрапив навіть на стадію формальної перевірки чи реєстрації кримінального провадження. 

Це вже навіть не кругова порука, а мертва петля - стратегічний тупик із якого лісапєт простих рішень уже не вивезе. Потрібен солідніший механізм.

Керівник, який зберігає здатність брехати не старіє.Таке врядування не знає вмирання. При чому звинувачувати їх у нечесності чи брехні неможливо. Бо для того,  щоб тебе назвали корупціонером чи хабарником потрібно спершу бути порядним та  гідним, а якщо ти одразу регіоналівська служка - то це не рахується, адже це твій природній стан. 
  
Вони прийшли, щоб красти. Легко і спокійно роблять це поки йде війна,  будуть робити до закінчення війни та після неї.
І єдиним досягненням цих хлопців є лише те, що зараз команда чинного мера може по праву вписати  в паспортну графу "національність" слово - "русскій". 

І хоч такої графи немає - вони на неї заслужили...