logo
24/07
23/07
22/07
20/07
19/07
18/07
17/07
16/07
15/07
2 ...

YAKTAK та Golubenko презентували новий трек (ВІДЕО)

31-05-2024 21:11388

YAKTAK та Golubenko презентували новий трек (ВІДЕО)

Молодий хітмейкер Golubenko і поп-феномен YAKTAK об’єднались і презентували нову колаборацію під назвою «Про тебе мені».

Це вже четверта спільна робота музикантів, повідомляю пресслужби співаків.

«Про тебе мені» — це пісня, яка розповідає про складнощі та радощі людських стосунків. Ліричний герой ділиться своїми переживаннями про те, як іноді люди забувають один одного, проте деякі знаходять щастя в самотності та тиші. Незважаючи на життєві випробування, серце пам’ятає все і здатне розповісти про найцінніші моменти. Пісня також нагадує, що навіть у найтяжчі миті, коли душа болить і все здається втраченим, не можна впадати у відчай, бо все, що з нами відбувається, робить нас сильнішими.

«Про тебе мені» — це прониклива історія про любов, пам’ять та незламну віру в краще майбутнє, навіть коли життя кидає виклики.

“Про тебе мені - наша нова спільна пісня. Вона пронизана спектром емоцій, але несе в собі важливий сенс: що б не трапилося в нашому житті - воно трапляється, не варто опускати руки через різні дрібниці. Люди покидають людей, хтось когось забуває, але це завжди робить нас сильнішими”, - коментують виконавці.

Leopolis.news