logo
25/07
24/07
2 ...

Львівська ОВА проводить перевірки у підпорядкованих підрозділах для запобігання корупції

31-05-2024 16:07422

Львівська ОВА проводить перевірки у підпорядкованих підрозділах для запобігання корупції
Фото: Тарас Грень

У Львівській обласній адміністрації розпочали проводити перевірки в районних військових адміністраціях, окремих підрозділах та організаціях, які підпорядковані адміністрації, на предмет корупції, дотримання працівниками законодавства України з питань запобігання корупції. 

Адміністрація ретельно склала план таких перевірок, які охоплюють різні аспекти роботи структур та перевіряють виконання антикорупційних заходів, повідомили у Львівській ОВА. 

«Доброчесність на публічній службі та дотримання норм антикорупційного законодавства є одним із пріоритетних напрямків роботи для Львівської ОВА. Мета цих перевірок - не лише виявити та позбутися корупції, але й надати підтримку та поради, щоб запобігти майбутнім корупційним порушенням серед працівників. Якщо виникають питання або непорозуміння, то надаються консультації та методична допомога, щоб уникнути корупції в майбутньому», – зазначив керівник апарату Тарас Грень.

Такою роботою займається сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату Львівської обласної державної адміністрації.

Leopolis.news