logo
11/07
10/07
09/07
08/07
05/07
02/07
01/07
2 ...

Зеленський каже, що допомога з виділених США $61 млрд йде дуже повільно

01-06-2024 19:52220

Зеленський каже, що допомога з виділених США $61 млрд йде дуже повільно
Фото: скріншот з відео

Президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність прискорення постачань військової допомоги Україні зі США.

Про це він сказав в інтерв’ю «The Guardian».

«Дуже важливо, що це було ухвалено. Це і зброя для нас, це і сигнал важливий для РФ. І важливо, що це було об'єднане позитивне рішення всередині США. Але з цієї суми, я вважаю, сьогодні мало прийшло. Це моя особиста думка. Але я не можу укомплектувати бригади, резерви, щоб просто поміняти ті бригади, які стоять, щоб була нормальна ротація», – зазначив Зеленський.

За його словами, «росія чітко це розуміє - що вони роблять із Харковом і чому вони йдуть на північ і дивляться в тому напрямку - щоб розтягнути фронт».

«Вони знають, що в нас недоукомплектований резерв, вони знають, що ми не можемо відправити резерв без відповідної зброї - так, як вони відправляють своїх як м'ясо. Вони розуміють, що ті наші війська, які стоять на сході, а рф не полишає головної мети окупувати повністю схід нашої держави, - їм потрібно розтягнути наші сили. Вони розтягують наш фронт і розуміють, що якби прийшло достатньо, ми б укомплектували бригади, ми б не забирали наші сили з Донбасу і могли б відповідати нашою далекобійністю», – зазначив Зеленський.

Він зазначив, що всі радісні і щасливі, що все-таки Конгресу вдалося узгодити допомогу Україні, але її тільки зараз починають передавати.

«Але Росія швидша. Росія повільніша, ніж Україна, але швидша, ніж Захід. І це проблема. А якщо кожна хвилина може забрати життя людей, то ми хочемо швидших поставок. Просто для нас ціна цього болючіша, ніж для країн-партнерів. Тому що в їхніх сім'ях ніхто не гине. І слава Богу!», – наголосив Зеленський.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news