logo
21/07
20/07
17/07
16/07
14/07
13/07
11/07
2 ...

У Польщі Міноборони та Союз мисливців підписали угоду про співпрацю

06-06-2024 16:28150

У Польщі Міноборони та Союз мисливців підписали угоду про співпрацю

5 червня Голова Польського Мисливського Союзу (PZŁ) Євген Ґжещак і міністр оборони Польщі, віце-прем’єр-міністр Владислав Косіняк-Камиш підписали угоду про співпрацю між мисливським Товариством та оборонним відомством.

Підписання угоди спрямоване на зміцнення обороноздатності польської держави та сприяння патріотичним та проекологічним настроям у суспільстві, повідомляє Мисливство.UA.

Це свідчить про те, що PZL відіграє ключову роль у розбудові системи державної безпеки. Міністр оборони Польщі під час прес-конференції зауважив: «Розбудовуючи збройні сили Польщі, ми будуємо безпеку польської держави. Залучаючи неурядові організації, такі як PZL, ми підвищуємо рівень безпеки. Ми хочемо використовувати та розвивати навички мисливців, які вміють поводитись зі зброєю та мають власну зброю.

У них багато зброї і десятки років досвіду».

Як зазначає Мисливство.UA, польські мисливці угодою з Міноборони підтвердили свою відданість державі. Тим часом українські мисливці це підтвердили своєю активною участю в Силах оборони країни проти російських окупантів. Близько 100 тис. мисливців боронять Україну від агресора і більшість з них – добровільно. Натомість влада України не вважає мисливців і мисливську галузь важливою та визначальною в обороноздатності країни, своїми діями та заборонами останні роки вони знищують мисливське господарство та мисливські громадські організації.