logo
20/07
19/07
2 ...

У Львові розробили мапу ветеранського бізнесу

10-06-2024 18:39187

У Львові розробили мапу ветеранського бізнесу
Фото: ілюстративне

Мапу ветеранських бізнесів створили працівники департаменту економічного розвитку Львівської міської ради з метою підтримки та промоції підприємств, заснованих ветеранами.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Тут вже є інформація про 19 бізнесів, заснованих ветеранами чи їх рідними. Проте мапу в міській раді постійно оновлюватимуть і додаватимуть нові підприємства.

Цей інтерактивний інструмент дозволяє легко знайти бізнеси, що належать ветеранам, отримати інформацію про їхні послуги та продукцію.

«Міська рада активно підтримує бізнес ветеранів та їх рідних. Ми вже видали понад 80 сертифікатів ваучерної підтримки – до 300 тисяч гривень кожен – на розвиток ветеранського бізнесу. В такий спосіб ми допомагаємо ветеранам адаптуватися до мирного життя, а разом з тим зміцнюємо економіку нашої громади.

Онлайн-мапа показує, які види бізнесу розвивають наші ветерани. Тож при виборі кав’ярні, сервісу чи виробництва ви можете заглянути на нашу мапу і підтримати тих, хто виборює для нас нашу незалежність», – зазначила Інна Свистун, директорка департаменту економічного розвитку Львівської міської ради.

На мапі можна фільтрувати бізнеси за категоріями: агробізнес, виробництво, дозвілля, кав’ярні та ресторани, послуги і торгівля. Про кожен бізнес можна дізнатися детальніше, на мапі вказані контактні дані, місце розташування, а також є посилання на сайт чи соцмережі.

Мапу регулярно оновлюватимуть, щоб підтримати нові ветеранські ініціативи.

Ветеранів-підприємців та їх рідних запрошують заповнювати форму за посиланням, щоб ваш бізнес також розмістили на карті.

Leopolis.news