logo
18/07
07/07
14/06
12/06
11/06
07/06
01/06
31/05
22/05
16/05
09/05
2 ...

«Із цієї конференції ми вийдемо з домовленостями на мільярди євро» – Зеленський на Ukraine Recovery Conference 2024

11-06-2024 13:52570

«Із цієї конференції ми вийдемо з домовленостями на мільярди євро» – Зеленський на Ukraine Recovery Conference 2024
Фото: Офісу президента

Президент України Володимир Зеленський виступив на міжнародній Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference 2024).

Зеленський нагадав, що у XX столітті Європа пройшла масштабне відновлення.

«Континент, що був побитий світовими війнами, – Європа відродилась у силу, без якої не уявити сьогодні глобального життя. Для цього спрацювало все у Європі: і соціальна сила країн, і виробничі традиції та промислова культура європейців, і зокрема німців, і правильно обраний шлях, і взаємодія з глобальним світом. Але основою всього цього були конкретні рішення – конкретні домовленості, бізнес-ідеї, конкретні проєкти, які запрацювали», – наголосив він.

За словами Зеленського, коли він домовлявся з канцлером Олафом Шольцом про цю конференцію, то просив, щоб вона стала максимально практичною і конкретною: «Щоб ми вийшли з цієї конференції не тільки з риторикою, а з угодами, які стануть економічним зростанням для наших країн і новою силою для наших громад – України та Німеччини».

«Я радий, що саме такий характер конференції був забезпечений. Зараз і на рівні урядовому, і на рівні громад, і на рівні компаній готуються до укладення сотні угод між нами. Також тут присутні і наші друзі з країн-партнерів, і не лише з Європи. Із цієї конференції ми вийдемо з домовленостями на мільярди євро і для нашої оборони – щодо виробництва в Україні військової техніки та зброї; і для нашої енергетики – для ремонтів та розбудови нової та більш сучасної енергетики; і для нашого соціального життя – і це стосується, зокрема, освіти в громадах, будівництва житла, постачання медичного обладнання», – переконаний Зеленський.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news