logo
21/07
20/07
19/07
2 ...

Військовослужбовець львівського РТЦК розповів, як реагує на критику у соцмережах (ВІДЕО)

11-06-2024 14:24277

Військовослужбовець львівського РТЦК розповів, як реагує на критику у соцмережах (ВІДЕО)
Фото: скріншот з відео

У Львівському ОТЦК та СП створили відео, щоб показати, як військовослужбовці ТЦК реагують на негативні коментарі у соцмережах, і закликали до відповідальної й гідної поведінки в інформаційному просторі.

Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Львівського ОТЦК та СП.

На відео – старший солдат Віктор Всякий. Він на війні з 2021 року. Повномасштабне вторгнення зустрів у складі 24-ї окремої механізованої бригади. Воював на Луганщині. Отримав поранення. Після тривалого лікування й кількох операцій за станом здоров’я переведений на службу в ТЦК та СП.

«Такі військовослужбовці, як Віктор, служать сьогодні в ТЦК діловодами, у ротах охорони, їздять в групах оповіщення. Вони також читають негативні коментарі в соціальних мережах, в яких їх ображають і звинувачують. Віддавши своє здоров’я на війні з російськими окупантами, замість подяки вони чують погрози й зневагу.

Не піддавайтеся на ворожі провокації, не підтримуйте агресію анонімів у соціальних медіа, подумайте перед тим, як написати емоційний коментар. Пам’ятайте, що дискредитація військовослужбовців ТЦК – є частиною кремлівської інформаційної кампанії проти ЗСУ», – йдеться у повідомленні ТЦК.

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news