logo
09/07
08/07
07/07
06/07
2 ...

Рябошапка заявив, що прокурори не хотіли розслідувати справу Гандзюк

06-11-201948

Рябошапка заявив, що прокурори не хотіли розслідувати справу Гандзюк
Фото: УНІАН

За словами генпрокурора України Руслана рябошапки, у справі про вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк на сьогодні мало зрушень, оскільки її не хотіли розслідувати. 

Про це Рябошапка розповів в інтерв’ю LB.ua, повідомляє УНІАН.

Так, на запитання, чи був, на його думку, в цій справі саботаж з боку працівників ГПУ, Рябошапка заявив про наявність низки проблем серед групи прокурорів.

«Я не буду прямо відповідати на це запитання. Скажу лише, що ми поміняли групу прокурорів. У цій справі є величезна проблема... Її не хотіли розслідувати», – зазначив генпрокурор.

Очільник ГПУ додав, що не може публічно говорити про причини такого небажання. Стосовно ж того, чи пов’язано це з можливою причетністю до справи представників правоохоронних органів, Рябошапка відповів, що «середовище, яке існувало на час вчинення злочину, на час здійснення розслідування, впливало на його результати». 

Нагадаємо, громадська активістка Катерина Гандзюк померла в київській лікарні 4 листопада 2018 року. Це сталося через три місяці після того, як її облили концентрованою сірчаною кислотою у Херсоні. У справі про замах на Гандзюк були затримані підозрювані у виконанні і організації нападу, але замовників офіційно не встановили. 

3 листопада цього року керівник Головного слідчого управління СБУ Богдан Тиводар заявив, що у кримінальному провадженні про вбивство Катерини Гандзюк, крім голови Херсонської облради Владислава Мангера, фігурують й інші замовники.

Leopolis.news