logo
23/07
22/07
21/07
20/07
19/07
18/07
17/07
2 ...

У Запоріжжі вбили посадовця, який  заявляв про тиск з боку голови ОВА

11-06-2024 15:42381

У Запоріжжі вбили посадовця, який  заявляв про тиск з боку голови ОВА
Фото: Нацполіції

Сьогодні вранці у Запоріжжі біля підʼїзду багатоповерхівки невідомі скоїли замах на місцевого посадовця Максима Денщика, який раніше заявляв про тиск та погрози зі сторони голови ЗОВА Федорова Івана.

Як повідомили у поліції Запорізької області невідомий з вогнепальної зброї здійснив чотири постріли у місцевого посадовця та зник з місця події. Потерпілий помер під час надання медичної допомоги.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. Правова кваліфікація - ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Тривають першочергові слідчо-розшукові дії.

У повідомленні не уточнено ім’я загиблого.

Як повідомила колишня заступницю голови Запорізької ОВА Злата Некрасова, йдеться саме про місцевого посадовця Максима Денщика: «Сьогодні людину, яка критикувала чинну владу, Максима Денщика, було розстріляно перед його під’їздом. Щойно він помер у лікарні. Саме він останнім часом висвітлював у медіа всі беззаконня, що відбуваються в нашому місті».

Прокоментував це і чинний голова ОВА Іван Федоров: «Резонансне вбивство у Запоріжжі не має права залишитись без уваги ні влади, ні правоохоронців.

Сьогодні близько 8 ранку до поліції надійшло повідомлення про те, що біля підʼїзду багатоповерхівки одного з районів Запоріжжя невідомий з вогнепальної зброї стріляв у місцевого посадовця. Потерпілий помер під час реанімаційних заходів.

Оперативно провів нараду із правоохоронними органами, поліція проводить слідчо-розшукові дії. Розслідування резонансного вбивства - на особливому контролі.

Запоріжжя – не місце для кримінальних розборок. Тож спільно із правоохоронцями будемо проводити превентивну роботу з викорінення криміналітету в обласному центрі.

Окрема увага - до посилення заходів безпеки мешканців міста на вулицях. Працюємо на упередження».

А ось що писав загиблий Максим Денщик у травні: «Хочу офіційно заявити про тиск на мене зі сторони голови ЗОВА Федорова Івана!

Останній «по хорошему» пропонував мені декілька разів звільнитися із займаної посади за власним бажанням. Я відмовився, бо вважаю що чесно та сумлінно виконую свої обовʼязки! Станом на сьогодні Іван прямо та через різних людей (як в міськраді так і за її межами) погрожує мені розправою зі сторони правоохоронних органів!

Моя позиція є принциповою!

ЗАЗНАЧАЮ, що в разі кримінального переслідування мене зі сторони правоохоронців - це є розправа наді мною за мою позицію!!!».

Підготував Олександр Чамара, Leopolis.news