logo
24/07
2 ...

До рятувальників Львівщини завітали колеги зі Швеції 

11-06-2024 18:24231

До рятувальників Львівщини завітали колеги зі Швеції 
Фото: ГУ ДСНС Львівщини

11 червня у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області відбулась зустріч з представниками Шведської Агенції з надзвичайних ситуацій MSB. 

Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Під час зустрічі львівські рятувальники поділилися досвідом роботи в умовах воєнного стану, коли виникає чимало пожеж на об'єктах критичної інфраструктури та житлових будівлях в результаті обстрілів. Шведські колеги розпитали про основні потреби, які зараз виникають у Державній службі з надзвичайних ситуацій, та ризики, що виникають при реагуванні на надзвичайні події.

Також представників MSB, як національних координаторів Швеції по наданню гуманітарної допомоги в рамках Механізму цивільного захисту ЄС, цікавило як відбувається збір інформації щодо потреб всіх підрозділів ДСНС України, розподіл та подальше використання  наданої гуманітарної допомоги.

Під час зустрічі обговорили можливість проведення представниками MSB тренінгів для українських інструкторів в системі ДСНС по використанню в роботі пожежно-рятувального обладнання, зокрема, насосів високої продуктивності, обладнання для проведення пошуково-рятувальних робіт в умовах міста (USAR), та обладнання для роботи з CBRN-загрозами. Усе це обладнання було й буде передано у якості гуманітарної допомоги Україні.

Далі шведські колеги завітали у музей пожежної справи, де ознайомилися із розвитком пожежництва на Львівщині, сучасним обладнанням, а також дізналися більш детально про подвиг рятувальників під час ліквідації Чорнобильської трагедії.

Leopolis.news